Aktualności, wieści z plenerów, najnowsze zdjęcia, relacje z wypraw, trochę techniki. Zapraszam do częstego zaglądania.
Home » Aktualności » Albumy fotograficzne warte swojej ceny – stosik nr 2
24
Lis

Albumy fotograficzne warte swojej ceny – stosik nr 2

Zbliża się Gwiazdka, więc jeśli interesujecie się fotografią przyrodniczą, albo takie zainteresowanie wyrażają Wasi bliscy, to najwyższy czas zainteresować się małym prezentem. A takowym może być dobry album fotograficzny.

Stali bywalcy mojej strony wiedzą, że uwielbiam albumy i zdjęcia innych fotografów. Może po części dlatego, że są lepsi ode mnie :-). Stąd kolekcjonuje co lepsze albumy. Nie wiem ile metrów albumów już by się uzbierało, ale cały czas dochodzą nowe.

Podzieliłem się już z Wami stosikiem nabytym jakiś czas temu. Teraz prezentuje nowy stosik. Obejmuje albumy nabyte w ciągu niecałych ostatnich dwóch lat. Przy czym są tu jedyne albumy autorskie. różnego rodzaju kompilacji z przeróżnych dobrych konkursów fotograficznych już nie liczę i nie zliczę. Dobrze wiedzieć co się dzieje w konkursowym świecie.

Wszystkie albumy w prezentowanym stosiku całym sercem polecam. naprawdę dobrzy autorzy, dobre zdjęcia, dobre wykonanie. Zapraszam zatem do zakupów w dobrych sklepach za granicą albo na stronach autorów. Wkrótce napisze nieco więcej o Adelie, Colourchrome, LYS, Shaped by the sea czy Laponia. Naprawdę wybitne moim zdaniem dzieła.

Zachęcam do komentowania i wpisywania Waszych ulubionych albumów. A nóż natchniecie mnie do zakupów :-).

Tags:

Submit a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

© 2018 Łukasz Kuczkowski | Zaloguj się | Polityka prywatności