Aktualności, wieści z plenerów, najnowsze zdjęcia, relacje z wypraw, trochę techniki. Zapraszam do częstego zaglądania.
Home » Aktualności » Wydarzenia » Wizje Natury 2012
26
Lis

Wizje Natury 2012

Kolejne Wizje Natury za nami. To już chyba czwarta edycja festiwalu, w której biorę udział albo jako prelegent albo jako twórca pokazów – diaporam. Tym razem wystąpiłem w podwójnej roli :-).

W sobotę razem z Adamem Ławnikiem miałem przyjemność zaprezentować po raz pierwszy szerszej publiczności efekty naszej Fotograficznej Wyprawy Marzeń – Patagonia 2012. Były zatem slajdy oraz zdjęcia cyfrowe pokazujące piękno tej niesamowitej krainy. A wszystko to przeplatane opowieściami. Publiczność dopisała – sala, jak i balkon, była wypełniona po brzegi, oglądający stali również przy ścianach. Bardzo mi miło, że nasz pokaz wzbudził takie zainteresowanie :-). Mam nadzieję, że wkrótce będą następne – najbliższy planuję w Poznaniu.

Nie obyło się (to już chyba taka mała tradycja :-) bez problemów technicznych podczas pokazu. Ale daliśmy radę :-). To zawsze jest wielce stresujące dla autorów. Reakcja publiczności po pokazie pozwolił jednak o tym stresie szybko zapomnieć :-).

Dziękuję Wszystkim za niezwykle miłe komentarze po pokazie.

Mam nadzieję już wkrótce otrzymać zdjęcia reporterskie z pokazu – na pewno się nimi z Wami podzielę.

W ramach mojej drugiej festiwalowej roli do domu przywiozłem łosia. O takiego dokładnie jak ten na zdjęciu poniżej :-).


Rzeczony łoś jest nagrodą publiczności za diaporamę “Olbrzymy” w konkursie diaporam i pokazów na festiwalu. Serdecznie dziękuję Wszystkim głosującym na tą diaporamę. Taka nagroda jeszcze bardziej zachęca mnie do dzielenia się z Wami swoimi zdjęciami. Również w formie diaporam. Ta sama diaporama zdobyła również drugie miejsce w kategorii “Przyroda”. Jest to cyfrowa wersji diaporamy analogowej, którą stworzyłem jakiś czas temu ze zdjęć przywiezionych z wyprawy w Himalaje w 2007 roku. Jak widać zdjęcia się nie zestarzały :-).

Już wkrótce diaporama zostanie zaprezentowana w sieci. Musze tylko dopiąć kwestie prawa autorskiego do muzyki. A poniżej strona tytułowa z pierwszym zdjęciem.


Jeszcze raz dziękuję za wyróżnienia i gratuluję pozostałym laureatom konkursu. Zachęcam również do uczestnictwa w kolejnej edycji festiwalu Wizje Natury już za rok!

One Response to "Wizje Natury 2012"

Add Comment
  1. Błażej

    27 listopada 2012 at 10:02

    No pieknie. Czekamy zatem na Poznań

    Odpowiedz

Submit a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

© 2018 Łukasz Kuczkowski | Zaloguj się | Polityka prywatności