Aktualności, wieści z plenerów, najnowsze zdjęcia, relacje z wypraw, trochę techniki. Zapraszam do częstego zaglądania.
Home » Aktualności » Nowa odsłona :-)
23
Gru

Nowa odsłona :-)

Od pewnego czasu pracowałem nad nową wersją strony. Stara nie odpowiadała już obecnym rozwiązaniom. Przede wszystkim nie była responsywna i jej przeglądanie na komórkach czy tabletach nie było wygodne. Teraz strona jest bardziej przyjazna dla użytkowników tych urządzeń.

Zrobiłem również porządek w kategoriach, wprowadziłem powiązane aktualności.

O nowym wyglądzie nie będę pisał, gdyż to jest kwestia czysto subiektywna. Pojawiła się jednak nowa nazwa strony, która bardziej oddaje moją pasję niż surowe “kuczkowski.net” :-).

W wielu galeriach znajdziecie nowe zdjęcia. Nadal pracuję nad ujednoliceniem rozmiarów wszystkich zdjęć. Jest to bardzo czasochłonne, a co jak co, ale czasu ostatnio nie mam wcale. Dość powiedzieć, że niedługo wyprawa, a ja jeszcze nie mam kupionych biletów lotniczych ;-(. Proszę zatem o cierpliwość. To samo dotyczy aktualności. Nowy silnik strony wiązał się z koniecznością przerobienia każdego wpisu. Nie z wszystkim zdążyłem.

Muszę jeszcze trochę poprawić szybkość ładowania się strony i kompresję. Ale nie oszukujmy się – przy takiej liczbie zdjęć i konieczności kompromisu pomiędzy wielkością zdjęcia a jego jakością, strona nigdy nie będzie demonem prędkości.

Pomimo tych niedoskonałości, postanowiłem jednak udostępnić stronę w obecnej formie.

Wkrótce szereg nowych wpisów, zdjęć, jedna, całkowicie nowa galeria i kilka niespodzianek. Mam nadzieję, że nadchodzący okres świąteczny pozwoli mi spędzić trochę czasu nad stroną.

Zaglądajcie często!

Submit a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

© 2018 Łukasz Kuczkowski | Zaloguj się | Polityka prywatności