Aktualności, wieści z plenerów, najnowsze zdjęcia, relacje z wypraw, trochę techniki. Zapraszam do częstego zaglądania.
Home » Aktualności » Nowości » Newsy
02
Sty

Newsy

W krótki przerwach pomiędzy kolejnymi zleceniami pozwolę sobie na krótkie newsy z ostatnich tygodni.

Miałem nadzieję, że podobnie jak w zeszłym roku, i w tym roku przypadnie mi zaszczyt wyróżnienia (co najmniej) w międzynarodowym konkursie Travel Photographer of the Year :-). Tym bardziej, że i tym razem dostałem się do finału konkursu. Niestety zabrakło mi trochę szczęścia. Kolejna edycja za rok :-). Cieszy, że wśród laureatów są znowu Polacy! Wyniki są dostępne tutaj.

Pełną para idą przygotowania do fotograficznej wyprawy do Patagonii. Jeżeli jeszcze nie byliście na stronie wyprawy, to serdecznie zapraszam pod ten adres – www.patagonia2012.pl. Wyjeżdżamy już w marcu! A jeżeli macie konto na Facebooku, to możecie wziąć udział w konkursie – do wygrania fajne nagrody (pierwsze już zostały wylosowane). Szczegóły znajdują się tutaj. Zapraszam do polubienia strony wyprawy na Facebooku.

Zaramkowałem już slajdy z tegorocznych wojaży (zrobiłem to szybciej niż w zeszłym roku). Zostały mi jedynie średnioformatowe slajdy. Mam nadzieję, że uporam się z nimi wkrótce :-). Pojawiły się nowe galerie – Tatry, Irlandia i Szkocja. Kolejne w przygotowaniu.

Na stronie jest też już pełna relacja z naszego krótkiego wypadu w Tatry, który zaowocował niesamowitą pogodą. Więcej zdjęć już wkrótce w dziale Galeria. Pierwszy dzień relacji jest dostępny pod tym linkiem (kolejne są podlinkowane w poszczególnych częściach).

Niestety byłem zmuszony zawiesić wykonywanie odbitek z Ilfochrom (cibachrome), gdyż mój lab w UK zakończył tą działalność. Problemem obecnie nie jest wykonanie czy koszt samej odbitki (bo nadal są miejsca, gdzie można to zrobić), ale koszty przesyłki odbitki z Anglii. Wynoszą one ponad 20 funtów, co oznacza, że biznes ten nie jest opłacalny. Przemyślę jednak sprawę i mam nadzieję, że wkrótce pojawi się jakieś rozwiązanie.

14 stycznia 2012 będę miał zaszczyt pokazać slajdy z Grenlandii podczas Poznańskiego Dnia Fotografii. Szczegóły na stronie PDF-u, a i wkrótce na mojej stronie. Serdecznie zapraszam.

Submit a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

© 2018 Łukasz Kuczkowski | Zaloguj się | Polityka prywatności