Aktualności, wieści z plenerów, najnowsze zdjęcia, relacje z wypraw, trochę techniki. Zapraszam do częstego zaglądania.
Home » Aktualności » Wydarzenia » Memorial María Luisa
02
Lut

Memorial María Luisa

Od zawsze mówiłem, że warto wysyłać swoje zdjęcia na konkursy fotograficzne. Te dobre. Nie warto bowiem rozmieniać się na drobne. Co prawda poziom jest wtedy wyższy, a i konkurencyjnych zdjęć jest o wiele więcej, ale też lepiej smakuje “smak zwycięstwa”.

Realizując powyższą zasadę, pod koniec roku wysłałem zdjęcia na różne konkursy. Wszystkie jeszcze trwają (tzw. jury obraduje). Poza jednym – Memorial María Luisa. To bardzo znany konkurs. Jest formą upamiętnienia hiszpańskiej alpinistki María Luisa Alvarez Alvarez. Wyewoluował z fotografii górskiej. Cieszy się coraz większą popularnością, również wśród Polaków.

Pierwszego lutego przyszła do mnie miła wiadomość. Jedno z moich zdjęć – “Duchy” zostało wyróżnione w kategorii “Krajobraz górski”. Bardzo mnie ucieszyła ta wiadomość. Zdjęcie zostało wykonane na wyprawie w Patagonii w 2012 roku, jest zatem całkiem świeże. Przedstawia bardzo dziwne zjawisko, którego natury jeszcze nie do końca poznałem. Więcej o tym zdjęciu będzie można przeczytać już wkrótce w … Zobaczycie :-).Wszystkie nagrodzone prace można zobaczyć w poniższej prezentacji. Gratulacje również dla Joanny Antosik i Marcina Dobasa – również laureatów konkursu. No i oczywiście gratulacje dla wszystkich pozostałych nagrodzonych.

Submit a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

© 2018 Łukasz Kuczkowski | Zaloguj się | Polityka prywatności