Aktualności, wieści z plenerów, najnowsze zdjęcia, relacje z wypraw, trochę techniki. Zapraszam do częstego zaglądania.
Home » Aktualności » Konkursy fotograficzne
24
Lis

Konkursy fotograficzne

O, tym warto startować w konkursach fotograficznych napiszę w odrębnym poście. Ten poświęcę jednak konkursom, w których staram się uczestniczyć co roku, z mizernymi do tej pory skutkami. Co prawda w kilku z nich dostrzeżono moje zdjęcia, brakuje mi jednak postawienia kropki nad “i” i mocnej wygranej.

Z konkursami jest jednak tak, jak z cała moją fotografią. Nie mam na to za dużo czasu. Stąd najczęściej zasiadam przed komputerem na jeden dzień przed końcem terminu przyjmowania zdjęć i w nerwach oraz pośpiechu staram się wybrać te zdjęcia, które w mojej ocenie mają jakąś szanse w oczach szacownego jury. Nie analizuje poprzednich wyników, nie kalkuluje. Po prostu czytam zasady, przeglądam kategorię i ładuję zdjęcia.

Do rzeczy zatem. Oto moja krótka lista konkursów fotograficznych, w których uczestniczę (choć nie każdego roku) i co do których uważam, że warto uczestniczyć:

I to tyle. Unikam konkursów, gdzie są bardo wysokie opłaty wpisowe. Mam bowiem wrażenie, że taki konkurs jest przede wszystkim biznesem.

 

Tags:

Submit a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

© 2018 Łukasz Kuczkowski | Zaloguj się | Polityka prywatności