Aktualności, wieści z plenerów, najnowsze zdjęcia, relacje z wypraw, trochę techniki. Zapraszam do częstego zaglądania.
Home » Aktualności » Podróże » Koledzy
27
Paź

Koledzy

Samemu jest trudniej. Prawie w każdej dziedzinie. Nie inaczej jest w fotografii. O ileż łatwiej wstać na wschód czy wbić się w oblodzoną ścianę ze świadomością, że pokrewna fotograficzna dusza robi właśnie to samo. Jest raźniej, ciekawiej, bezpieczniej. Podejmuje się wyzwania, których nie podjęłoby się samotnie.

Powyższa zasada działa dla mnie w każdym miejscu. Czy to o wschodzie na Bagnie Chlebowo, czy to na lodowcu Południowego Lądolodu Patagońskiego, czy wreszcie na oblodzonych stokach Koziego Wierchu. Kawa po zdjęciach w towarzystwie smakuje naprawdę wybornie.

Znaleźć takie fotograficzne dusze nie jest wcale łatwo. Ale nie jest to niemożliwe :-). Od pewnego czasu tatrzańskie wyzwania realizujemy w dobrze zgranej paczce. Można powiedzieć, że rozumiemy się podczas takich wyjazdów bez słów. A teraz przyszło nam razem podjąć kolejne wyzwanie. Czeka nas mnóstwo testów :-). Każdego dnia. Przez 24 godziny na dobę. Ale o tym już wkrótce. A teraz pozwolę sobie przedstawić kolegów, z którymi realizuję tatrzańskie wyzwania i nowy projekt:


Zdjęcia zostały wykonane na Trzech Koronach podczas jednego ze świtów na czarno-białym slajdzie Agfa Scala. Czyli tradycyjną metodą :-).

Tags: ,

Submit a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

© 2018 Łukasz Kuczkowski | Zaloguj się | Polityka prywatności