Aktualności, wieści z plenerów, najnowsze zdjęcia, relacje z wypraw, trochę techniki. Zapraszam do częstego zaglądania.
Home » Aktualności » Wydarzenia » Finał EWPotY 2011
19
Lip

Finał EWPotY 2011

Zabrakło ciut szczęścia w tym roku :-). Jedno z moich zdjęć (to obok, zatytułowane “Dwa światy”) zakwalifikowało się bowiem do finału European Wildlife Photographer of the Year 2011 – międzynarodowego konkursu fotograficznego organizowanego przez Gesellschaft Deutscher Tierfotografen. Jest to dla mnie wyróżnienie samo w sobie zważywszy, że w konkursie wzięło udział ok. 1000 fotografów z 39 krajów, którzy nadesłali łącznie 14.000 zdjęć! Z pozostałych moich zdjęć jedno przeszło jeszcze do półfinału, a wszystkie przeszły pierwszą rundę (i większość z nich ćwierćfinał).


Dlaczego o tym piszę? Z jednej strony jestem trochę z siebie dumny, no i jak prawie każdy człowiek lubię się trochę pochwalić :-).

Chciałbym też zachęcić wszystkich, aby brali udział w konkursach. Warto, bo w ten sposób możemy się czegoś nauczyć i poddać swoje prace weryfikacji przez profesjonalnych fotografów lub osoby związane z fotografią.

Organizatorzy skarżą się jednak w meilu, że nadal zdarzają się nieuczciwi uczestnicy, którzy kreują “rzeczywistość” na swoich zdjęciach. Czyżby przypadek José Luis Rodriguez i jego hiszpańskiego wilka niczego nie nauczył? Co to za radość wygrać konkurs (czy nawet kategorię) oszukując. Tak więc trzymajmy się zasad. Bo później zostaje jedynie wstyd.

Teraz trzymam kciuki za 26 lipca :-).

Tags: ,

One Response to "Finał EWPotY 2011"

Add Comment
  1. Mariusz

    21 lipca 2011 at 22:38

    Serdecznie gratuluję.To naprawdę duży sukces.:-0
    A zdjęcie naprawdę dobre.Może za rok?

    Odpowiedz

Submit a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

© 2018 Łukasz Kuczkowski | Zaloguj się | Polityka prywatności