Aktualności, wieści z plenerów, najnowsze zdjęcia, relacje z wypraw, trochę techniki. Zapraszam do częstego zaglądania.
Home » Aktualności » Efekt Prezesa czyli co smakuje w życiu
16
Paź

Efekt Prezesa czyli co smakuje w życiu

W zeszłym tygodniu miałem przyjemność uczestniczyć w konferencji Efekt Prezesa CEO 2025 (www.ceo2025.pl). Wraz z innymi prelegentami starałem się wyrwać szefów wiodących firm na jeden dzień ze strefy komfortu i dostarczyć im unikalnych inspiracji w formule Prezesi-Prezesom, mających przełożenie na ich rozwój osobisty, a w konsekwencji – biznesu.

Prezes wewnątrz organizacji często jest samotny, cierpiąc na niedobór bodźców i inspiracji, które obroniłyby jego (i organizację) przed pułapką rutyny, a jemu samemu pozwoliły na rozwój i ciągłe odnajdowanie pasji do urzeczywistniania podejmowanych inicjatyw.

Skąd efekt Prezesa? To parafraza tzw. efektu motyla – teorii zakładającej, że drobne, niezauważalne zdarzenie może wywołać znaczące skutki w zupełnie innym miejscu. Jedna z historii ilustrujących efekt mówi, że trzepot skrzydeł motyla, np. w Japonii, może wywołać tsunami na drugim końcu świata.

W ramach części forum zatytułowanej “Managing Self – wszystko co dobre w organizacji zaczyna się od głowy” mówiłem o tym co smakuje w życiu – o pasji, pracy i miłości.

A żeby było efektownie, to swoje wystąpienie zacząłem od małej prezentacji, z która z Wami się też postanowiłem podzielić. Miłego oglądania. Proponuję FullHD i pełny ekran.

2 Responses to "Efekt Prezesa czyli co smakuje w życiu"

Add Comment
 1. Darek

  20 października 2017 at 17:30

  Ja tutaj widzę tylko pasję. A gdzie praca i miłość??

  Odpowiedz
  • Łukasz

   21 października 2017 at 08:10

   Darku, to był tylko wstęp do mojego wystąpienia. O pracy i miłości to już mówiłem. Ciężko byłoby oddać je w zdjęciach :-).

   Odpowiedz

Submit a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

© 2018 Łukasz Kuczkowski | Zaloguj się | Polityka prywatności