Aktualności, wieści z plenerów, najnowsze zdjęcia, relacje z wypraw, trochę techniki. Zapraszam do częstego zaglądania.
Home » Aktualności » Nowości » Aktualizacja
18
Mar

Aktualizacja

Przez ostatnie dwa miesiące, w wolnych (nielicznych) chwilach, intensywnie pracowałem nad stroną. Efekty tych prac są już widoczne :-). Co się zmieniło?

– pojawiło się dużo nowych zdjęć! Patagonia, Bieszczady, Tatry, SPN, Panoramy, żeby wymienić kilka nowych galerii i uzupełnień. Serdecznie zapraszam do oglądania.
– warto zajrzeć również do mojego pierwszego ebook-a z wyprawy do Patagonii. Jest dostępny pod tym linkiem (6MB, format pdf).
– zrezygnowałem z podziału na odrębne działy “Myśli” i “Z życia”. Po wszelkie nowości na stronie zapraszam do działu “Aktualności” i poszczególnych kategorii.
– konsekwencją ujednolicenia systemu aktualności była również zmiana sposobu ich wyświetlania.
– zrezygnowałem również z angielskojęzycznej wersji strony. Nie miałem po prostu czasu na tłumaczenie stron odkąd Google wycofał usługi tłumaczenia (a dokładniej, kazał za nie sobie płacić).
– pojawił się nowy dział w “Galeriach” – Diaporamy. Będę tam umieszczał cyfrowe pokazy powstałe z moich zdjęć. Są już dostępne pokazy z Nowej Zelandii, Grenlandii i Himalajów. Wkrótce Patagonia!
– do życia przywróciłem dział “Odbitki”. Co prawda nie będzie to Cibachrome, którego przestali produkować, ale wydruki są naprawdę bardzo dobrej jakości.
– wkrótce pojawi się też logo strony :-).

Zapraszam również do śledzenia nowego projektu, którego jestem współautorem – “Zdjęcia z szuflady“. Projekt jest dostępny pod adresem zdjeciazszuflady.pl.

Jedno z moich ostatnich zdjęcie w tym projekcie (data 14 marca 2013 roku):To tyle i aż tyle. Serdecznie zapraszam!

Tags:

One Response to "Aktualizacja"

Add Comment
  1. Błażej

    18 marca 2013 at 13:52

    Sporo pracy włożyłeś. Trrzeba to docenić i oglądać ;-), czytać

    Odpowiedz

Submit a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

© 2018 Łukasz Kuczkowski | Zaloguj się | Polityka prywatności