Aktualności, wieści z plenerów, najnowsze zdjęcia, relacje z wypraw, trochę techniki. Zapraszam do częstego zaglądania.
Home » Aktualności » Panorama – brąz w 2017 EPSON International Pano Awards
12
Lis

Panorama – brąz w 2017 EPSON International Pano Awards

Podczas wyprawy na Antarktydę robiłem swoje pierwsze przemyślane panoramy. Takie, które się później składa w PS. Antarktyda dostarczała mnóstwo możliwości – krajobrazy są tutaj bardzo rozległe i szerokie, co zachęca do panoramowania.

Nie złożyłem jeszcze wszystkich panoram z oczywistych względów. Ale nie mogłem się oprzeć panormie z zachodu słońca przy ukraińskiej stacji badawczej Vernadsky położonej za kanałem Lemaire. tego wieczora słońce naprawdę pięknie zaświeciło, choć dzień wczesniej wyglądało to jeszcze piękniej. Weszliśmy na szczyt tylko we trójkę – Laurent, Magne i ja. I to pomimo tego, że na stacji trwała w najlepsze impreza (o czym niedługo będzie można przeczytać w relacji). Przyznam jednak, że myślałem, że nie wejdę. tylko mobilizacja ze strony Laurenta i widok Magne, który jak robot pokonywał kolejne porcje wzniesienia doprowadziły mnie na sam szczyt.

Efektem jest poniższa panorama złożona z sześciu zdjęć.

Co więcej, wysłałem ta panoramę na konkurs fotograficzny 2017 EPSON International Pano Awards. I panorama, ku zaskoczeniu mnie samego, otrzymała brązowy medal :-).

Submit a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

© 2016 Łukasz Kuczkowski | Zaloguj się | Odwiedzin: